Franklin gości w naszej szkole

Dnia 25.09.2017 r. pani Grażyna Martyszko z Biblioteki Publicznej w Chałupkach Dębniańskich w ramach promocji czytelnictwa wśród najmłodszych, zorganizowała spotkanie z uczniami kl. "0" oraz kl. I- III Szkoły Podstawowej w Chałupkach Dębniańskich. Na spotkanie zaprosiła panią Anetę oraz panią Natalię z Księgarni "Nova" z Leżajska. Panie przeczytały dzieciom bajki: "Mam przyjaciółkę księgarkę" oraz "Franklin i książka z biblioteki". Dzieci uważnie słuchały o czym była bajka, później odpowiadały na zadawane pytania. Gościem honorowym spotkania był Franklin, którego rolę odegrała pani Aneta w pięknym kostiumie. Franklin poczęstował dzieci cukierkami, a na zakończenia rozdał zakładki do książek. Dziękujemy pani Grażynie, Natalii i Anecie za miłą współpracę.(Elżbieta Wnęk)