Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 4 września 2017 r. uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym uczniowie, nauczyciele, rodzice i pracownicy szkoły rozpoczęli kolejny rok edukacji. Następnie w szkole podstawowej został przedstawiony program artystyczny, który zaprezentowali uczniowie kl. IV – VII. W czasie występu uczniowie przypomnieli wydarzenia związane z wybuchem II wojny światowej. Następnie piosenką i tańcem przywitali nowy rok szkolny. W drugiej części zabrała głos pani dyrektor Lucyna Ładak, witając wszystkich zebranych. Później odbyło się pasowanie dzieci na uczniów klasy I. Uroczysta akademia została zakończona hymnem szkoły. Rozpoczęcie roku szkolnego zostało przygotowane przez p. Teresę Muszyńską i Elżbietę Wnęk.