Wycieczka klas 1-3 do Bałtowa

W dniu 14 czerwca 2017r. uczniowie klas 0a, I, II, III odbyły całodzienną wycieczkę do Bałtowa. Dzieci zachwycały się modelami dinozaurów, które podziwiały w Jura Parku. Popisywały się też ogromną wiedzą na temat życia tych prehistorycznych zwierząt. Następnie udaliśmy się do Oceanarium - to miejsce, które wszystkich zachwyciło. Przenieśliśmy się w świat podwodnego życia ogromnych gadów. Każde dziecko stanęło „oko w oko” z gatunkami, które żyły na Ziemi tysiące lat temu. W zwierzyńcu zobaczyły i poznały gatunki zwierząt żyjących obecnie. Podczas warsztatów plastycznych, dzieci malowały odlewy gipsowe dinozaurów, które zabrały ze sobą na pamiątkę. Jednak najwięcej radości sprawiły dzieciom zabawy w wesołym miasteczku. Ta wycieczka na długo zapadnie wszystkim w pamięci. (Barbara Majkut)