Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Nareszcie wakacje! Dzisiejsza akademia potwierdziła , że stały się one faktem. Po uroczystej mszy świętej zgromadzeni na hali sportowej nauczyciele, rodzice i uczniowie wysłuchali części artystycznej, podczas której wierszem i piosenką pożegnano miniony rok szkolny i powitano wakacje. Za sumienną naukę i wzorowe zachowanie P. Dyrektor szkoły mgr Lucyna Ładak nagrodziła wręczeniem nagród książkowych ufundowanych przez Komitet Rodzicielski. Nagrodą dla pozostałych będzie letni beztroski czas, podczas którego nabiorą sił i zapału do nauki w przyszłym roku szkolnym. Zarówno Uczniom jak i Nauczycielom życzymy dużo słońca, miłego i bezpiecznego wypoczynku, a Rodzicom dziękujemy za całoroczną współpracę i wsparcie w trudzie nauczania i wychowania. (Elżbieta Kluza)