Turniej piłki nożnej o puchar GOK w Kuryłówce

W dniu 09 czerwca 2017r. (piątek) uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ramach Gminnego Dnia Sportu Gminy Kuryłówka, w turnieju piłki nożnej chłopców szkół podstawowych. Turniej organizowany był przez Gminny Ośrodek Kultury w Kuryłówce. Uczestniczyły w nim 4 zespoły: SP Brzyska Wola, SP Kuryłówka, SP Dąbrowica oraz SP Chałupki Dębniańskie. Mecze rozgrywano systemem pucharowym. Nasza szkoła wylosowała w półfinale szkołę podstawową z Brzyskiej Woli ulegając jej 2:0. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy drużynę SP Dąbrowica 4:1. Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami, dyplomami oraz piłkami. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie na turniej i ufundowane nagrody. (Paweł Mazurkiewicz)