I miejsce w turnieju piłki nożnej

W dniu 3 czerwca 2017r. na Orliku w Giedlarowej odbył się turniej piłki nożnej chłopców z klas IV-VI o puchar przewodniczącego Rady Gminy Leżajsk. W turnieju tym wzięło udział 5 zespołów ze szkół podstawowych naszej gminy: Wierzawice, Dębno, Giedlarowa, Stare Miasto oraz Chałupki Dębniańskie. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Nasza szkoła uplasowała się na pierwszym miejscu. Mecze były bardzo wyrównane, o czym świadczy poniższa tabele i sporo remisów w turnieju. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowe dyplomy, torby piłkarskie oraz piłki dla swojej szkoły.

Stare Miasto – Giedlarowa 1:0
Dębno – Chałupki Dębniańskie 0:0
Stare Miasto – Wierzawice 1:0
Chałupki Dębniańskie – Giedlarowa 3:1