Ubieszyn

W dniu 6 czerwca 2017 r. dzieci z klasy 0 a oraz I wybrały się na piknik w gospodarstwie agroturystycznym w Sieniawie, prowadzonym przez P. Marię Drapałę - wieloletnią nauczycielkę naszej szkoły. Gościnność i pomysłowość P. Marioli pozwoliły dzieciom spędzić dzień pełen przeżyć. Uczniowie własnoręcznie upiekły " zdrowy" chleb oraz przygotowały ciasteczka. Chleb szybko zniknął wraz z kiełbaską upieczoną przez P. Andrzeja. Ogromna przestrzeń i wiele atrakcyjnych zakątków w ogrodzie pozwoliły na aktywne i ciekawe zabawy. Dużym powodzeniem cieszł się domek na drzewie, pociąg, zaczarowany ogród, trampolina. Rozegrano kilka meczy piłki nożnej. Wszyscy ustawiali się w kolejce do opieki nad małymi kotkami. Na koniec dzieci ozdobiły wazoniki metodą dequpage, które zabrały z sobą na pamiątkę. To był wspaniały piknik. (Barbara Majkut)