Dzień Dziecka

2 czerwca 2017 r. w naszej szkole został zorganizowany Dzień Dziecka. Zarówno nauczyciele jak i rodzice zadbali o to, aby ten dzień stał się wyjątkowy dla naszych dzieci. Zaplanowany został pod znakiem sportu i zabawy na boisku sportowym. Główną atrakcją tego dnia była pompowana zjeżdżalnia, na której wszystkie dzieci, wesoło spędzały czas. Maluszki skorzystały z basenu z piłeczkami. Jednocześnie poszczególne klasy pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego i wychowawców brały udział w rozgrywkach piłki nożnej, skokach w workach, ciągnięciu liny oraz w wielu innych zabawach. Oczywiście nie obyło się bez słodyczy i lodów, ponadto mamy z Komitetu Rodzicielskiego przygotowały posiłek w postaci smażonych frytek. Ten dzień, pełen beztroski i zabawy, stał się przedsmakiem zbliżających się wakacji! (Elżbieta Kluza)