Święto Edukacji

Dnia 10 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Podczas akademii podziwialiśmy umiejętność i występy recytatorskie oddziałów przedszkolnych, klas I-III oraz klas IV-VI przygotowywanych przez swoich wychowawców. Nie zabrakło też tańca zabarwionego smakiem czekoladowej piosenki w wykonaniu uczniów kl. V, których wyćwiczyła pani Justyna Martyszko. Całość pięknie została zebrana i opracowana przez panią Barbarę Majkut oraz panią Elżbietę Kluzę, która przygotowała z uczniami kl. VI humorystyczne scenki z życia szkoły.

Pani Dyrektor również podziękowała wszystkim nauczycielom za ich pracę i trud włożony w wychowanie młodzieży. Kilku nauczycieli otrzymało nagrodę Dyrektora Szkoły za szczególne osiągnięcia dydaktyczne. W czasie akademii wystąpiła również pani Danuta Pięciak - przewodnicząca Rady Rodziców. W dowód wdzięczności złożyła kwiaty na ręce Pani Dyrektor oraz zaprosiła pracowników szkoły na słodki poczęstunek.
(Elżbieta Wnęk)

Wykonała: E.P. Chałupki Dębniańskie 2006-2018